גילוי נאות

אתר זה מופעל ע״י קבוצת כספי פרטנרס. כספי פרטנרס הינה סוכן פנסיוני ולא יועץ פנסיוני כהגדרתם בחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ייעוץ, שיווק ומערכת סליקה פנסיוניים), התשס"ה-2005. כל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ פנסיוני או שיווק פנסיוני או תחליף להם, ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולות כאלה או אחרות או להימנעות מהן.

אנו בעלי זיקה למגדל, הפניקס, הראל, איילון, הכשרה, כלל, מנורה, דש- מיטב, פסגות, אקסלנס, אי. בי. איי, אלטשולר שחם, אנליסט וילין לפידות שאת מוצריהם אנו משווקים בתמורה לקבלת עמלה.

בכל עניין רלבנטי ניתן להיעזר בבעל רישיון לפי חוק העיסוק הפנסיוני, כספי פרטנרס מעמידה לרשות לקוחותיה סוכנים פנסיוניים בעלי רישיון, לצורך ביצוע כל פעולה כאמור. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.

לקוחות ממליצים

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

גלית כהן - "שלחתי את הפרטים שלי ותוך כמה ימים הם חזרו אלי עם דו"ח המלצות. השירות היה אדיב, מהיר ומקצועי."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

לירון חביב - "דחיתי את נושא של הטיפול בביטוחים שלי כבר המון שנים כי לא הבנתי מה צריך לעשות, סוף סוף מישהו מקצוען הסביר לי איך כל הנושא הזה עובד."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

שוש תמיר - "רציתי לציין לטובה את אודי שנתן לי שירות מדהים. בזכותו הפנסיה שלי תיהיה הרבה יותר גבוהה."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

ניצן ראובני - "עבדתי במספר חברות שונות ועכשיו הבנתי שאף אחד מהמעסיקים שלי לא באמת דאג לביטוחים שלי. אני ממש ממליץ להיעזר בשירות הזה, שמישהו מקצועי יעשה סדר בבלגן."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

דקלה גורן - "שירות נהדר, סוף סוף הצלחתי לעשות סדר בביטוחים שלי. הם סידרו לי את כל קרנות ההשתלמות, קרן הפנסיה וקופות הגמל."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

נדב שביט - "בזכותם גיליתי שהיה לי כפל ביטוחים, עד היום ״זרקתי כסף לפח״. תודה רבה על העזרה והטיפול המסור."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

יעל שטרן - "בזכותם הוזלתי את דמי הניהול שלי במאות שקלים."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

גלעד שרון - "לצערי הייתי צריכה להשתמש בפוליסות הביטוח שלי, הם ליווי אותי לכל אורך הדרך. תמיד חשוב שיש מישהו מקצועי שמייצג אותך מול חברות הביטוח ודואג שתקבל את מה שמגיע לך."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

שירן ויזל - "הם ממש מקצועיים. עכשיו יש לי כיסוי לביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי ואפילו הוזילו לי הביטוח לרכב. כל הכבוד!"

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

ירון ויסוצקי - "הם גם מצאו לי כפל בביטוחים וגם הוזילו לי פוליסות קיימות. בזכותם אני מצליח לחסוך המון כסף."

בדיקת כפל ביטוחים, הוזלת דמי ניהול ושדרוג פוליסות ישנות

התחל בדיקת ביטוחים